четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 34

Тетовец ја расекол својата мајка

нож1-520x224

Поврзани вести

Синоќа после полноќ во Тетово Џ.И.(20)  при вербална расправија со неговата мајка С.И.(54) со употреба на  нож и нанел расекотина во пределот на бутот на десната нога.

Увид на лице место извршила увидна екипа на СВР Тетово, Џ.И. е приведен а ножот е подигнат за понатамошна постапка. По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести