среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Тетовец намерно ја прегазил поранешната сопруга

policijalenta9

Последни вести

СВР Тетово поднесе кривична пријава против А.Ј.(42) од Тетово кој намерно ја удрил со возило својата поранешна сопруга.

Пријавениот ја пресретнал неговата поранешна сопруга која се движела по улица по што со возило ја удрил, од кој удар паднала и се здобила со телесни повреди.

Најчитани вести