петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Тетовец починал додека сечел дрва

policija_znak-500

Последни вести

Шеесет и четиригодишниот Нафи А. од тетовско Слатино починал откако додека сечел дрва едно му паднало на глава.

Од страна на лекар констатирана е смрт. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести