вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Тетовец прободен со нож

noz

Последни вести

Триесет и осумгодишниот Б.Е. од Тетово синоќа бил прободен со нож во пределот на градниот кош, стомакот и главата.

Поради сериозноста на повредите Елмази бил пренесен во Градска општа болница „8-ми Септември“ во Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Најчитани вести