петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Ти благодарам мамо – реклама која ќе ве расплаче

Зад секој успешен спортист стои неговата мајка...

majkaaa

Поврзани вести

Направена по повод престојните Зимски олимписки игри во Сочи, Procter & Gamble создадоа неверојтна реклма која ќе ве трогне.

Пораката на оваа прекрасна приказна дека зад секој успешен спортист стои неговата мајка која е крај него кога ги прави првите чекори, му ги лечи повредите, му дава поддршка на трибините и со него ги слави победите и го теши по поразите.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести