четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Тијана на бракот му дава уште една шанса

Тијана вели дека и годела самотијата, но сепак не можела без Милан, токму затоа се виделе и одлучиле на својот брак да му дадат уште една шанса.

Тијана на бракот му дава уште една шанса

Тијана на бракот му дава уште една шанса

Поврзани вести

Популарната Тијана Дапчевиќ ја откри причината за бурата во нејзиниот приватен живот.

Пред некое време се појавија гласини дека пејачката Тијана Дапчевиќ ќе се разведува од својот сопруг Милан. Во меѓувреме тие ја смирија топката и таа се врати во семејниот дом, но сега осамна и причината за нивната разделба.

Тијана во интервју за еден српски магазин отворено проговори дека станува збор за неверството од страна на Милан.

Тијана вели дека и годела самотијата, но сепак не можела без Милан, токму затоа се виделе и одлучиле на својот брак да му дадат уште една шанса.

1tij500

На Тијана и годела самотијата, но сепак не можела без Милан. Парот одлучил на својот брак да му дадат уште една шанса.

 

Извор: Вистина.мк

Најчитани вести