петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 62

Тинејџер пронајден мртов на таван во Чачак

Во местото Трнава кај Чачак на таван од зграда утровo е пронајдено мртво 14-годишно момче.

Хорор во Белград: Синот ги убил родителите, па се самоубил?!

Хорор во Белград: Синот ги убил родителите, па се самоубил?!

Последни вести

Во местото Трнава кај Чачак на таван од зграда утровo е пронајдено мртво 14-годишно момче, пренесува српски Курир.

Неговото тело веднаш е предадено на обдукција, по што ќе се знаат причините за неговата смрт.

Моментално е познато само дека детето пред смртта билo самo со неговиот брат во станот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести