Балкан

Тинејџер пронајден мртов на таван во Чачак

Тинејџер пронајден мртов на таван во Чачак
Хорор во Белград: Синот ги убил родителите, па се самоубил?!

Во местото Трнава кај Чачак на таван од зграда утровo е пронајдено мртво 14-годишно момче, пренесува српски Курир.

Неговото тело веднаш е предадено на обдукција, по што ќе се знаат причините за неговата смрт.

Моментално е познато само дека детето пред смртта билo самo со неговиот брат во станот.