недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Тинејџерка од Прилеп силувана на 1-ви мај

siluvanje

Последни вести

Дваесет и едногодишниот Ф.К. од село Коњари, прилепско доби кривична пријава поради сомнение дека на први мај дека силувал осумнаесетгодишна девојка од Прилеп.

На пријавениот му е одредена мерка притвор во траење до 30 дена.

Најчитани вести