понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

ВИДЕО: Најлудиот тобоган се наоѓа во Тексас!

ВИДЕО: Најлудиот тобоган се наоѓа во Тексас!

ВИДЕО: Најлудиот тобоган се наоѓа во Тексас!

Поврзани вести

Тобоганот „Ројал Флеш“ во Тексас претставува остварување на соништата за сите луѓе кои сакаат адреналин и уживање пропратено со акробации во вода.

Има три паралелни канали, а посетителите можат да одберат на кој ќе се спуштат до базенот.

Еднодневната карта за влез во овој воден рај чини 15 долари.

Најчитани вести