сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Тодоров во посета на Здравствениот дом во Пехчево

todorov

Поврзани вести

Министерот за здравство, Никола Тодоров, денеска, ќе го посети Здравствениот дом во Пехчево.

Целта на посетата е одблиску да се информира за реализираните, како и планираните инвестиции и проекти во оваа јавна здравствена установа.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести