понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Тодоров во посета на Здравствените домови во Демир Хисар и Крушево

nikola todorov

Поврзани вести

Министерот за здравство, Никола Тодоров, денеска, во 12 часот  ќе го посети Здравствен дом Демир Хисар.

Потоа, во 13,30 часот, министерот Тодоров ќе го посети Здравствениот дом во Крушево.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести