петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Тој им доставил судска покана, тие него тупаници

policajci

Поврзани вести

Полициски службеник е натепан од татко и син вчера попладне во скопската населба Драчево.

Полицијата информира дека нивниот вработен околу17,30 часот дошол во домот на З.Г. (42) за да достави покана, но веднаш бил нападнат од З.Г. и неговиот 14-годишен син. Таткото и синот го удирале полицаецот со тупаници по лицето. 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести