петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Токиски порно ѕвезди собраа куп пари за борба против сидата

120991230

Последни вести

Група јапонски порно актерки за време на минатиот викенд организираа своевидна дарителска акција за Фондот за борба против сидата и собрале триесетина илјади долари.

Тие во центарот на Токио им дозволуваа на љубопитните минувачи да ги погалат нивните гради, но за тоа секој требаше да вложи најмалку еден јен (околу 10 долари) во касите на јапонската Фондација за превенција од сида.

Покрај обврската да уплатат најмалку 1.000 јени, тие што посакаа да ги погалат убавите гради на порно ѕвездите претходно мораа да ги дезинфицираат дланките.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести