петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Тони Михалјовски со поддршка за ракометарите

toni.jpg500

Последни вести

Популарниот македонски актер, Тони Михајловски, се огласи на својот Фејсбук профил по поразот на Македонија од Словенија во Катар.

Тој не штеди на пофални зборови за нашите ракометните репрезентативци кои за него се вистински херои.

1toni.jpg500

Најчитани вести