понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 5

Топло-ладен десерт: Чашка полнета со сладолед

toplo-laden-desert-przena-casko-polneta-so-sladoled-01

Поврзани вести

Оваа чашка со сладолед изгледа како сон за сите оние кои не можат да си го замислат животот без слатки работи.

Погледнете го рецептот за подговка и нема да зажалите ако го пробате уште денес:

Најчитани вести