петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 65

Топлото време ќе се задржи до понеделник, во сабота дожд

vreme

Поврзани вести

Топлото и стабилно време ќе се задржи до понеделник.

Само во сабота попладне ќе има услови за изолирана појава на краткотраен дожд и грмежи.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести