сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Тортон: По Анџелина, сакам да ја заведам Анистон

bili-bob-tornton-1421178512-53431

Последни вести

Поранешниот сопруг на Анџелина Џоли, Били Боб Тортон, истакна дека има желба да ја заведе актерката Џенифер Анистон.

За време на интервку по повод доделувањето на наградата „Златен глобус“, новинарот го прашал популарниор глумец кога би можел да бира со која актерка би бил со Рис Витерспун или Џенифер Анистон.

„Џенифер Анистон, тоа ми е животната цел“, изјавил Били.

andelina-i-dzenifer-1403782221-39902

Потоа како опции му ги понудил Кира Најтли и Џенифер Анистон, по што Тортон повторно се олучил за Анистон.

„Џенифер Анистон. Колку пати треба тоа да ви го повторам за да го сфатите?“, истакнал Тортон.

Ова не би било премногу чудно ако Џенифер не му поранешна сопруга на Бред Пит, кој е сега во брак со Анџелина Џоли, која е поранешна сопруга на Били Боб Тортон.

Најчитани вести