недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Традиционална свадба во Чеченија – Лимузини и калашникови (ВИДЕО)

чеченија-свадба

Поврзани вести

Погледнете како изгледа една традиционална свадба во Чеченија:

Најчитани вести