понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Трагедија на свадбата на Енди Мареј

endi_marej

Последни вести

На свадбата на Енди Мареј се случи трагичен настан откако на фотографот Гордон Џек му се слошило пред свечената церемонија по што итно бил пренесен во болница каде лекарите констатирале смрт.  За сега, причините за неговата смрт не се познати.

Британскиот тенисер и неговата девојка стапија во брак по 10 години врска и организираа прослава за најблиските роднини и пријатели.

Најчитани вести