сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Tрагедија во Струга: Петгодишно дете падна од петти кат

Камион усмртил 17 овци на стариот пат Штип – Велес

Камион усмртил 17 овци на стариот пат Штип – Велес

Последни вести

Петгодишно дете загина попладнево во трагична несреќа во Струга.

Според првичните полициски информации,  околу 19 чaсот, на улица Ристо Крле, од зграда од петти кат петгодишно девојче од засега непознати причини паднало од балконоти починало на лице место.

 

 

Најчитани вести