понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Трагедија: Почина бебето на Александар Вучиќ

aleksandar-vucic-1356896622-247457

Поврзани вести

Бебето кое го носеше сопругата на премиерот на Србија, Александар Вучиќ починало три дена пред породувањето, објави електронското издание на српскиот весник „Блиц“ повикувајќи се на свои извори.

Срцето на нероденото девојче, кое требало да го добие името Нева, ненадејно престанало да бие.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести