петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Трагедија: Татко и син загинаа бркајќи дрвокрадци

tragedija-drvo

Последни вести

Во сообраќајна несреќа која се случи на патот Дражмировац-Глоговац  загинаа Љубиша Ивановиќ и неговиот син Александар.

Нивниот автомобил “Рено Лагуна” се превртел, излетал од  патот и удрил во бетонски  столб .

Тие  настрадале додека се обидувале да  фатат дрвокрадци.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести