петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 26

Трагедија во Арачиново, загина 3 годишно девојче

policiska-lenta1_1

Последни вести

Попладнево се случила сообраќајна несреќа меѓу два автомобили во Арачиново, објави „Канал 5“.

Автомобилите на влезот од селото удриле во малото девојче кое иако било пренесено во градската општа болница и по интервенцијата на лекарите им подлегнало на повредите.

Најчитани вести