четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 52

Трагедија во Кисела Вода: Тинејџерка се фрли од зграда

policiska-lenta500

Последни вести

Во скопската општина Кисела Вода голема трагедија ги потресе жителите, пренесува Пресс24.

Според информациите до кои дошол порталот, тинејџерка на возраст од 19-години си го одзеде животот скокајќи од зграда.

Засега не е познат идентитетот на девојчето, ниту пак кој е мотивот за самоубиството.

На местото на трагичниот настан врие од полиција.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести