понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 16

Трагедија во скопско: Мајка го пронајде мртов својот син

policiska-lenta

Последни вести

Седумдесет и деветгодишната В.Ц. вчера, во сопствената куќа во скопското село Ракотинци, го пронашла починат нејзиниот син В.Ц. (43).

Смрт констатирал лекар од Итна медицинска помош, а од страна на Јавен обвинител наредена е обдукција на починатиот.

Најчитани вести