понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 13

Трагедија во Штип: Жена почина по пад од втори кат

Увид на лице место извршила екипа од СВР-Штип.

полиција

Последни вести

МВР денеска соопшти дека вчера околу 9 часот во Штип на улицата „Карл Маркс“, од зграда од 2-от кат паднала од тераса 87- годишната С.И. при што починала на лице место.

Увид на лице место извршила екипа од СВР-Штип.

Најчитани вести