вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 13

Трајановски оди на работа со автобус (ФОТО+ВИДЕО)

Градот вчера донесе одлука градскиот превоз да биде бесплатен се додека трае енормното загадување на воздухот

koce-trajanovski-1

Последни вести

Скопскиот градобачалник Коце Трајановски утрово на своето работно место допатува со автобус. Неговите сопатници во автобусот со број 2 го фотографирале додека се возел кон просториите на градот Скопје.

Градот вчера донесе одлука градскиот превоз да биде бесплатен се додека трае енормното загадување на воздухот.

koce 1

 

Најчитани вести