четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 2

Трамп: ОН е со голем потенцијал, но сега е само добар клуб за забава

Обединетите нации имаат голем потенцијал, но моментно тоа е клуб каде луѓето се среќаваат, зборуваат и добро се забавуваат, наведе новоизбраниот американски претседател Донал Трамп.

твитер

Поврзани вести

Тој на Твитер оцени дека тоа е „многу тажно“.

Најчитани вести