петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 38

Трет роденден на инстант лотаријата „Смајли“

smajligrepka

Последни вести

Инстант лотаријата Смајли на Државната лотарија на Македонија одбележува три години постоење.

По тој повод за играчите подготвуваат изненадувања во среќното продажно место во Капитол мол во рамки на маскенбалот организиран по повод 1 април.

Последниот среќен добитник е Елизабета Факлова од Тетово која се придружи на 35-те сопственици на скутер.

Најчитани вести