петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Три возила се судрија на Илинденска, тројца се повредени

tri-koli500

Последни вести

Во сообраќајка во која учествувале 3 автомобили од кои еден полициски повредени се три лица. Несреќата се случила денеска околу 14.30 часот на улица Илинденска.

Станува збор за полициска шкода јети, фиат и сузуки.

Според првични информации од СВР Скопје, тројцата повредени со Брза помош биле однесени во Ургентниот центар во Скопје.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести