среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Тричасовно романтично уживање на мега – концертот на Владо Јаневски

v_janevskiii

Последни вести

Мега концерт на мега ѕвездата Владо Јаневски ќе се одржи на 3-ти април во 21 часот во арената „Борис Трајковски“.

Организатори на концертот се Горила продукција, Ѓорѓи Галетановски – Чомбе и Јовица Крстановски.

Арената ќе биде целосно подготвена за мега-концерт: светлата и ефектите ќе бидат на највисоко ниво, а бината ќе биде централна односно на средина на салата со ултра вип арена околу неа.

Картите се веќе во претпродажба, а организаторите ветуваат тричасовно романтично уживање.

Најчитани вести