среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Триесет годишен маж се фрли од хотелот Славија

Slavija-belgrad500

Последни вести

Рано утрово околу 9 часот 30-годишниот М.М. извршил самоубиство во Ѓердапската улица на Врачар во Белград.

Како што јавува српски Курир, мажот скокнал од петтиот кат на хотелот Славија околу 8:50 часот утрово.

Истрагата е во тек.

Најчитани вести