петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Триесет и четиригодишен маж имал секс со 13-годишно девојче

siluvanje

Поврзани вести

Триесет и четиригодишен скопјанец два пати имал секс со 13-годишно девојче.

Според информациите на полицијата, 34-годишниот В.Т. од Скопје, кој бил подолго време во љубовна врска со малолетничката, во текот на минатиот месец во два наврати извршил полови дејствија над девојчето.

Полицијата против него поднесе кривична пријава за сторено кривично дело „полов напад врз малолетник кој не наполнил 14 години“.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести