среда, 29 март 2017  |  Вести денес: 52

Трик што вреди да се знае: Како да си го поправите патентот (видео)

Пет милиони луѓе го погледнале ова видео на кое е прикажано како да се справите со еден од најчестите проблеми со облеката и чантите.

patentt

Последни вести

Пет милиони луѓе го погледнале ова видео на кое е прикажано како да се справите со еден од најчестите проблеми со облеката и чантите.

Немојте да дозволите расипаниот патент на вашата омилена грдероба да ви го расипе расположението.

Постои мошне едноставен трик, како самите да го поправите – без главоболка, малтретирање и чекање на другите луѓе да ви помогнат. Погледнете го видеото.

Најчитани вести