вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Тројца Босанци најдени мртви во САД

bbb

Последни вести

Тројца Босанци пронајдени мртви во својата куќа во Фентон, во близина на Сент Луис.

Се претпоставува дека тие биле мртви два дена пред да бидат пронајдени во четвртокот.

Станува збор за двајца мажи на возраст од околу 64 и 42 година и една жена од  околу 55 години.

Во семејната куќа бил детектирана висока концентрација на јаглерод моноксид па се претпоставува дека смртта настанала од гушење.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести