вторник, 28 март 2017  |  Вести денес: 65

Tројца гостиварци загинаа кај Приштина

soobrakajka-1-640x480

Последни вести

Tри лица загинаа во тешка сообраќајна незгода што се случила близу Приштина, јавуваат албанските медиуми.

Жртвите, како што јавуваат медиумите, се од Гостивар.

soobrakajka 2

 

Најчитани вести