вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Трубарево без вода

inst_g

Поврзани вести

Поради изведување на водоводен приклучок профил Ф-100 милиметри во с. Трубарево, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоименото населено место од 10:00 часот па се до изведување на приклучокот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести