вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Трудна или само алергична, очекува ли кралското семејство принова?

Неколку месеци по спонтаниот абортус, се зборува дека принцезата повторно е бремена.

Princess-Kate-Middleton-Pregnant-Again-With-Twins

Последни вести

Кејт Миделтон и принцот Вилијам би можеле повторно да постанат родители, така барем се зборува во круговите блиски на кралското семејство, пишува дневник хр.

Принцот Џорџ дојде на свет пред една година. Беше дочекан со кралски почести и славење.Но сега кружат гласишта дека малиот принц би можел да добие брат или сестра.

Различни медиуми наведуваат дека Кејт е повторно трудна откако имала спонтан абортус пред неколку месеци.
Гласиштата се појавија минатиот викенд кога Кејт се појавила на Тур де Франс наводно подуена и отечена, за што можеби има алергија.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести