четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Трудната Анистон сама ќе го одгледува детето

Ѕвездата на легендарната серија „Пријатели“ го чека своето прво дете.

aniston

Поврзани вести

Кралицата на романтичните комедии, 44-годишната  Џенифер Анистон, конечно остана бремена, но нема  никој крај себе да ја поддржи.

Откако ја раскина веридбата со актерот Џастин Теро, за денот на благодарноста, нејзиниот ПР демантираше дека дошло до раскинување.

Списанието Ok! на насловната страница, на која се наоѓа актерка, овјави наслов: Сама ќе го одгледам ова дете.

„Џенифер и Џастин ја прекинаа врската и ја откажаа венчавката, беа одвоени на Денот на благодарноста. Тој беше со мајката во Виџинија, а таа со пријателите“, откри извор близок до двојката и додаде дека Џенифер всушнсот го исфрлила актерот од својот дом.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести