сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 7

Уапсен дилер од Прилеп

Кривична за дилер од Струмица

Кривична за дилер од Струмица

Последни вести

Четириесет и шестгодишниот прилепчанец С.С. доби кривична пријава бидејќи продавал марихуана.

При извршен преглед над лице од Прилеп пронајдени се 47,3 грама марихуана,  што претходно ја купил од пријавениот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести