вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 61

Уапсеното момче нема врска со убиството на Јелена

Полицијата по извршениот разговор со момче кое семејството не го познавало и се однесувало чудно востановила дека тој нема врска со убиството на пејачката Јелена Марјановиќ.

jelena-520x278

Поврзани вести

Со момчето во бел дрес, кого полицијата го привела по поменот на убиената пејачка Јелена Марјановиќ, извршен е  разговор во својство на граѓани.

Утврдено е дека тој нема врска со убиството на Јелена.

Најчитани вести