понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Убиецот на Лука уапсен во Кина?!

ubiecot-uapsen500

Поврзани вести

Марко Миличев кој е обвинет дека на 25.јули на Бранков мост во Белград со своето возило го удрил и усмртил 21-годишниот Лука е уапсен во Кина, дознава српскиот портал Ало.

Миличев наводно на 10.август од белградскиот аеродром Никола Тесла отпатувал во Истанбул, од каде исчезнал на 13.август. Утврдено е дека тој од Турција одлетал во Хонгконг, од каде заминал во централна Кина.

Миличев првиот пат е лоциран на аеродромот во Хонгконг, по што бил скришно следен и уапсен во централна Кина.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести