сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Убиен маж во Гостивар

policija-skopje1-540x320

Последни вести

Маж на возраст од околу 60 години утрово е убиен во Гостивар на улицата 341 во близна на новоизградениот станбен комплекст.

Убиството го пријавиле граѓани кои слишнале истрели од огнено оружје. Полицијата по пријавата упатила свои екипи на местото каде е пронадено телото на убиенот маж во автомобил марка „Застава 101“.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести