среда, 16 август 2017  |  Вести денес: 30

Убиство во крушевско: Продавачка усмрти маж

Продавачка убила муштерија во крушевското село Свето Митрани утринава во 9 часот.

пушка

Поврзани вести

Од МВР информираат дека 33-годишната М.П. по кратка расправија во колонијалот со пушка го застрелала соселанецот Н.Д. (44).

Мажот починал на лице место, а жената е приведена.

Полицијата работи на расчистување на убиството.

Најчитани вести