среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Убиство во Свети Николе

Увидот од страна на полициска екипа и јавен обвинител е завршен и се очекуваат детали за вчерашното убиство во текот на денот

stop-policija-srbija

Поврзани вести

Убиство се случило вчера во близина на објектот на Стопанска банка во Свети Николе.

Портпаролката на СВР Штип, Гордана Панајотова информира дека според првичните информации жртвата е машко лице.

Увидот од страна на полициска екипа и јавен обвинител е завршен и се очекуваат детали за вчерашното убиство во текот на денот.

Најчитани вести