четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Учителка исетепа дете пред цело одделение (ВИДЕО)

Снимката е направена пред една година во училиштето "Gjon Ndoci" во селото Бушат кај Скадар.

Учителка претепа дете пред цело одделение

Учителка претепа дете пред цело одделение

Поврзани вести

Насилството во училиштата во Албанија е јавна тајна, а корисниците на друштвените мрежи неодамна беа шокирани од снимката на која се гледа како една учителка го тепа ученикот пред целото одделение.

Снимката е направена пред една година во училиштето “Gjon Ndoci” во селото Бушат кај Скадар.

Центрите за социјална работа веќе неколку пати биле алармирани за слични случаи, но до ден денес очигледно ништо не се сменило.

Најчитани вести