недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 10

УЈП почна со продажба на запленетата стока

ujp

Поврзани вести

УЈП започнува со продажба по пат на лицитација на запленета стока. Има се и сешто од возила до мебел.

Деталите и целосната понуда можете да ја видите овде.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести