понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 27

Укината забраната за камиони на патот кон граничниот премин Деве Баир

amsm

Поврзани вести

Во 8,15 часот утрово е укината забраната за сообраќај на тешки товарни возила на патниот правец Крива Паланка – граничен премин Деве Баир.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести