петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 58

Укината забраната за камиони на Стража

strama

Последни вести

Забраната за сообраќај за тешки товарни возила на планинскиот превој Стража се укинува од 9.50 часот, информираше ЈП Македонија пат.

Најчитани вести