недела, 25 јуни 2017  |  Вести денес: 1

Укината забраната за сообраќај на граничен премин Јажинце

Соораќајот е нормализиран на граничниот премин Јажинце.

часот

Поврзани вести

Забраната за движење на сите видови возила е укината во 13 часот.

Најчитани вести